RC Deník Online

RC Deník Online

Nový RC Deník Online je nástupce starého RC Deníku jen pro systém Windows a je dostupný pro všechny uživatele kteréhokoliv systému jako webová aplikace.

Je to speciální webový "deník" pro všechny, kteří se zajímají o RC modely ať už o auta, vrtulníky, letadla nebo třeba motorky a potřebují nějakou správu jejich modelů či se chtějí scházet s ostaními milovníky RC modelů.

Obsahuje 3 sekce pro správu modelů a 1 sekci pro setkávaní uživatelů. Pro správu modelů je k dispozici správce jízd a letů, který se stará o používaní modelů a navazuje na něj druhá funkce pravidelné výměny dílů, která na základě používaní modelů upozorňuje uživatele o potřebě vyměnit opotřebovaný díl. Dále obsahuje sekci nastavení modelů a dílů a poznámky, kde si uživatel může zapisovat různé poznámky o modelech a jejich dílech a přidávat k nim fotografie. Pro setkávání uživatelů slouží sekce setkání, která umožňuje uživatelům vytvářet, komentovat a účastnit se setkání a hodnotit uživatele na základě pravdivosti a zábavnosti setkání. Poslední sekce je tzv. domovská stránka, která shromažďuje upozornění ze všech ostatních sekcí a obsahuje správce modelů a jejich dílů a jednoduchý seznam úkolů. Dále si ke každému modelu můžete přidat vlastní obrázek a jeho popis, který můžete sdílet s ostatními uživateli, kteří si je také můžou zobrazit po kliknutí na uživatelovo jméno.

Přejít na RC Deník Online

Snímky